Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

www.adrestenadrese.com web adresini ziyaret ettiğiniz ve/veya telefon uygulamasını kullandığınız için teşekkür ederiz.


Genel Hükümler
www.adrestenadrese.com veya mobil uygulamasını (bundan böyle “internet sitesi” olarak anılacaktır) kullanamaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazan madde ve hükümleri tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.


Merkez ofisi Atasehir Ataturk bulvari no 23 de olan sitenin tüm mülkiyeti Sanal E-Ticaret Hizmetleri Tarafından mülkiyeti bulunmaktadır.
.
Kullanım Şartları çevçevesinde “Biz” ifadesi siteyi, “Alıcı” ifadesi site üzerinden hizmet alan özel veya tüzel kişileri, “Çalışan” ifadesi site üzerinden hizmet satan özel veya tüzel kişileri ifade eder.”Materyal/Materyaller” kelimesi site üzerinden işlemi gerçekleşen hertürlü dijital içeriği ifade etmektedir.
Kullanım Şartları ve Koşulları


adrestenadrese internet sitesi ve mobil ugulaması bir navigasyon programı değildir,üyeler tarafından sisteme girilen rotaların doğruluğundan veya oluşabilecek her hangi sorundan adrestenadrese.com sorumlu tutulamaz. Bu site ve uygulaması yalnızca sipariş takibi amacıyla kullanılır.


Üyeler tarafından sisteme girilen adresten alım veya adrese teslim gibi faaliyetlerden,haritalar'dan kaynaklancak hatalardan,bağlantı sorunlarundan, sisteme girilen yanlış ve hatalı bilgilerden adrestenadrese.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.


Site üzerinden üyelik işlemi gerçekleşen tüm alıcı ve çalışanların vermiş oldukları bilgilerin doğru olduğu kabul edilir ve tüm işlemler bu bilgiler doğrultusunda gerçekleştirilir.


Site üzerinden gerçekeleştirilen üyelikler özel veya tüzel kişilerin sorumluluğundadı.Kişisel bilgilerin bizim bilgimiz olmadan silinmesi, yetkisiz kişilerin eline geçmesi, izinsiz değiştirilmesinden doğacak mağduriyetlerden biz sorumlu değiliz.


Site üzerinden başka özel veya tüzel kişilerin mülkiyet hakkının ihlali yapılarak görülen işlemlerden üyelerin kendileri sorumludur ve site tarafından sorumlu tutulamaz.
Site üzerinden çalışan özel veya tüzel kişilerin sitenin çalışmasına engel olacak,zarar verecek işlemleri tespit edildiğinde üyeliklerinin iptal edilme yetkisi siteye aittir.
Her ne şekilde olursa olsun, ağlarımıza izinsiz erişim sağlamayacak veya buna teşebbüs etmeyeceksiniz.


Site üzerinden girilen tüm bilgilerin, etik ve ahlak dışı işlemlerinden biz sorumlu değiliz.
Tüm üyeler; kendi veya bir başka üyenin sayfasında kişilik haklarına zarar verecek yorum ve paylaşım yapması kesinlikle yasaktır. Bu davranışlarda bulunan üye ve/veya üyeler hakkında işlem yapma yetkisi site yönetiminin elindedir.


Sitede yer alan tüm bilgiler bir garanti verilmeksizin “olduğu gibi” yayınlanmakta olup, girilen bilgilerin ve verilen konumun doğruluğu site tarafından garanti edilmemektedir.


Site’de girilen tüm hizmet,sipariş veya yeni görev bilgilerinin,Rota,Konum,Teslim alınacak adres ve teslim edilecek adresleri bilgilerininin yanlış girilmesinden veya , eksikliklerinden ya da bu yazılara/bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan ve masraflardan site sorumlu değildir.


İşveren,sipariş veren ve çalışanlar arasından doğabilecek tüm yasal ve sosyal problemlerden site sorumlu tutulamaz.


Site üzerinden yapılacak tüm tasarım, altyapı, materyal değişiklik hakkını site saklı tutar. Tüm değişiklikler için önceden üyelerini bilgilendirme sorumluluğu taşımamaktadır.


Site Kullanıcı Sözleşmesi, Satış Sözleşmesi,Şartlar ve Koşullar hakkında üyelerini bilgilendirmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.